Webinar Steunmaatregelen Wallonië

Webinar Steunmaatregelen Wallonië
Geplaatst op 28/01/2022

 

 Op 19 januari werden onze leden uitgenodigd voor een webinar in samenwerking met de SPW Agriculture. We organiseerden dit webinar om onze leden te informeren over de steunmaatregelen die bestaan voor mechanisch landbouwmaterieel.

De heer Youri Bartel (Directeur Landbouwstructuren) informeerde ons op een heldere manier over wat er allemaal bestaat en wat er mogelijk is.

 

Dit webinar had als doel om betrokken verkopers attent te maken op steunmaatregelen voor landbouwmaterieel. Er werd ondermeer ingegaan op de verschillende machines of toebehoren aan stallen die in aanmerking komen voor steunmaatregelen.

 

Om u een idee te geven of dit webinar voor u interessant is vindt u enkele voorbeelden van zaken die in aanmerking komen:

- Velgen voor banden op lage druk

- Intelligente spuittoestellen

- Stallenbouw

 

Gezien deze steunmaatregelen afkomstig zijn van het Waalse gewest en enkel voor landbouwers uit die regio van toepassing zijn is er geen vertaling voorzien.

Leden kunnen via deze link het webinar bekijken.